23 Aralık 2010 Perşembe

pınarlabizbizeden artikeldeco kampanyası..

Artikel'in dünyası 12 yıldır durmaksızın genişliyor. Kendi alanında bir marka haline gelen Artikel binlerce evde çocuk odalarından, yaşam odalarına kadar  yaşadığınız mekanları süslüyor.Ürün kalitesi uluslararası kontrol ağına sahip Disney, Mattel (Barbie, Hotwheels), Nickeledeon (Süngerbob, Avatar, Dora), Hasbro (Transformers) tarafından takip edilmektedir.
Bu nedenle ürünlerinin analiz sertifikaları bulunmakta ve  denetlenmektedir.
Yeni yarattıkları prestij markası olan Coart, Evinizin Art'ısı sloganı ile hem iç piyasada hem de yurtdışında oldukça popüler olmuştur.
Dünyada ilk defa üretilen kumaş çıkartmalar satıldığı tüm mekanlarda en fazla ilgi gören ve müşteri memnuniyetini en fazla alan ürün olmaktadır. Bizden ürün alarak online  bayimiz olan  firmalarının (örneğin Hepsiburada) en fazla yorum yapılan ürünlerinin başında gelmektedir. 
www.Artikeldeko.com.tr sitesinde "Sticker hakkında herşey" sloganı ile geniş bir sticker çeşidi bulunduran firmamız, beyaz eşya stickerından, okul etiketine kadar bir çok ürünü üretmekte ve satmaktadır.
Bir çok yapı markettin (Bauhaus, Koçtaş, Praktiker, Baumax, Leroy Merlin, Tekzen, Banio) raflarında ürünleri sergilenen ve marketlerin en fazla hareket gören ürünlerin arasında olan Artikel'in ürünleri top10 listesinden inmemektedir.
2010 yılı itibari ile "Total Room Solution"(Komple oda konsepti) çalışmasıyla, odanın çeşitli noktalarında kullanılabilecek değişik boy ve amaçlarda kullanılabilen çıkartmalar üretilmiştir. Bunlara ek olarak yine duvar süslemesine yönelik kanvas tablolar yakında ürün portföyü içinde 
yer alacaktır.
 
İSTE BUNLAR DA HEDİYELERİ;


KATILMAK ICIN
http://pinarlabizbize.blogspot.com/2010/12/artikel-deko-ile-duvarlariniz.html

2 yorum:

 1. MERHABA HEDİYE ÇEKİLİŞİME BEKLERİM...

  http://hediyelerdukkani.blogspot.com/2010/12/hediye-veriyorum.html

  SEVGİLER...

  YanıtlaSil
 2. selam blogumdan yüzük kazandın bilgilerini
  denizz.uslu@yahoo.com.tr ye bekliyorum tebrikler

  YanıtlaSil